2.1.2015
Novinky

Dagmar Dubecká znovu v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu

Řídící partnerka advokátní kanceláře KŠB Dagmar Dubecká se již potřetí za sebou umístila v tradičním žebříčku TOP 25 žen českého byznysu, který vyhlašuje vydavatelství Economia. V letošním jubilejním desátém ročníku tradiční události, zaměřené na ocenění úspěšných žen, obsadila 24. pozici.

„Ocenění od odborné poroty si samozřejmě velmi cením. Daleko důležitější je ovšem vzkaz, který se snažíme prostřednictvím žebříčku předávat nastupující generaci žen, které touží po úspěchu. Toho mohou dosáhnout jen svou pílí a realizací svých nápadů. Musejí být zcela přesvědčeny o svých schopnostech. Protipólem ambicí by měla být současně i pokora a chuť vše nezabalit po prvním neúspěchu,“ prozradila svůj návod Dagmar Dubecká.

Žebříček TOP 25 žen českého byznysu každoročně vyhlašuje na základě nominací a následném hlasování odborné poroty vydavatelství Economia. Jeho základním cílem je zviditelnit a ocenit ženy jako podnikatelky či manažerky, které dosáhly ve svých oborech působnosti výrazného úspěchu a zároveň jejich aktivity přesahují hranice společností, ve kterých pracují.

Dagmar Dubecká je advokátkou od roku 1997 a ve své praxi se specializuje především na fúze a akvizice a právo obchodních korporací. Řídící partnerkou KŠB se stala na počátku roku 2012.

Pravidelně je také oceňována ze strany odborných právních žebříčků Chambers Global nebo Who´s Legal za svoji práci související s fúzemi a akvizicemi a právem obchodních korporací. Poprvé se Dagmar Dubecká objevila v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu v roce 2012.

Další články

28.7.2025
Novinky

Zakončení Smetanovy Litomyšle ve znamení hudby a pomoci

Letošní ročník festivalu Smetanova Litomyšl uzavřel koncert Velké finále – Americká story, který se konal pod patronací naší kanceláře. Vedle mimořádného hudebního zážitku měl večer i dobročinný rozměr – výtěžek byl věnován na podporu Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové s cílem pomoci mladým lidem ze sociálně znevýhodněného prostředí na jejich cestě ke vzdělání.
8.7.2025
Novinky

Poradenství J&T při vyhotovení dalšího bondového programu - projekt Europacity Berlín

KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení dalšího bondového programu. Tentokrát ve vztahu k projektu Europacity Berlín. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byly připraveny první konečné podmínky pro emisi ve výši 3 mld. Kč. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Martinem Krejčím. Schvalovací proces vedl Vlastimil Pihera.
7.7.2025
Novinky

Výjimečná červnová návštěva v KŠB: Gisela Bergmann, kněžna z Lichtenštejnska

Ještě před začátkem letních prázdnin jsme měli tu čest přivítat v naší pražské kanceláři výjimečného hosta – Giselu Bergmann, kněžnu z Lichtenštejnu, generální ředitelku a jednatelku společnosti Industrie- und Finanzkontor Ets., přední lichtenštejnské trustové společnosti s dlouhou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ochrany rodinného majetku a hodnot.