Dagmar Dubecká podruhé na prestižním seznamu IFLR Women Leaders

IFLR1000 Women Leaders je elitní kategorie žebříčku vyhrazená pro nejvýznamnější právničky z celého světa. Jedná se o právničky s vynikající pověstí ve svých jurisdikcích, které mají odborné znalosti a zkušenosti s prací na složitých transakcích a působí ve vedoucích pozicích ve svých firmách nebo specializacích.
Dagmar je pravidelně oceňována nejen v rámci České republiky (každoroční umístnění v žebříčku Významné právničky vydávaného magazínem Právní rádce, zařazení mezi přední představitelky českého a slovenského práva v žebříčku Top 100 žen česko-slovenského právního byznysu), ale kromě IFLR1000 i dalšími mezinárodními ratingovými agenturami Chambers & Partners, Legal500 nebo Who´s Who Legal za svou práci související s fúzemi a akvizicemi a právem obchodních korporací.
Další články
Když přílišná prevence přináší více škody než užitku
Nejvyšší soud České republiky na konci roku 2025 rozhodl, že preventivní uchovávání provozních a lokačních údajů podle zákona o elektronických komunikacích narušuje práva osob, o jejichž údaje jde.
KŠB asistovala při založení FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV
Kocián Šolc Balaštík poskytovala právní poradenství společnosti Fidurock při založení investičního fondu FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV, určeného kvalifikovaným investorům a zaměřeného na nemovitostní portfolio v České republice a na Slovensku.
Nová jmenování v KŠB. Tým partnerů posiluje o Iva Průšu, řady counselů rozšiřují Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.
Novým partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se 1. ledna 2026 stal Ivo Průša. Zároveň byli do pozice counsela jmenováni dosavadní seniorní advokáti Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.