Dagmar Dubecká novou managing partnerkou KŠB

„Nahradit Martina Šolce nebude rozhodně lehké. Věřím ale, že spolu s kolegy Petrem Kasíkem a Pavlem Dejlem, kteří jsou součástí užšího vedení KŠB, se nám to podaří. Záleží mi především na tom, abychom i nadále poskytovali špičkové právní služby, pokračovali v rozvoji klientské základny, ale také zachovali přátelskou atmosféru, která v naší kanceláři, a to i díky Martinovi, panuje,“ říká Dagmar Dubecká.
Martin Šolc, který stál v čele kanceláře od jejího vzniku v roce 1990, se vedle své agendy v oblasti fúzí a akvizic hodlá věnovat aktivitám v rámci Mezinárodní advokátní komory (IBA), kde v současné době kandiduje na funkci generálního tajemníka. I nadále se ale bude podílet na otázkách strategického směřování kanceláře.
„O tom, že nové vedení kanceláře bude úspěšné a přispěje k dalšímu rozvoji KŠB, nepochybuji. Zárukou jsou pro mne odborné, lidské i manažerské kvality Dagmary i jejích kolegů ve vedení,“ dodává Martin Šolc, který byl spolu s Jiřím Balaštíkem, rovněž partnerem KŠB, iniciátorem generační obměny ve vedení kanceláře.
Součástí změn, jimiž KŠB nedávno prošla, je i přechod ze sdružení na právní formu společnosti s ručením omezeným. Od začátku roku 2012 tak kancelář funguje pod firmou Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. Jedná se o organizačně technickou změnu, která nemá vliv na chod advokátní kanceláře ani na její vztahy s klienty či jinými obchodními partnery.
Další články
KŠB uspěla v žebříčku Legal 500 2026
Po úspěchu v žebříčku Chambers Europe Guide v minulém týdnu potvrzujeme svou pozici mezi předními advokátními kancelářemi v České republice i v Legal 500 2026 vydávaném Legal500.
KŠB opět potvrzuje silné postavení v Chambers Europe Guide 2026
Advokátní kancelář KŠB byla i letos zařazena do prestižního mezinárodního žebříčku Chambers Europe Guide 2026, kde obhájila své silné postavení napříč klíčovými oblastmi práva. Kancelář uspěla v řadě hodnocených kategorií, včetně nejvyššího ocenění Band 1.
KŠB na Legalwebu: Ivo Průša, Jana Guričová a Ján Béreš o kreativitě, stabilitě a inovacích v KŠB
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla představena v rozsáhlém rozhovoru na odborném portálu Legalweb, na kterém se podíleli partner Ivo Průša a counselové Jana Guričová a Ján Béreš. Rozhovor nabízí pohled na hodnoty, na nichž KŠB dlouhodobě stojí, i na další směřování kanceláře v kontextu měnícího se právního trhu.