7.12.2012
Novinky

Dagmar Dubecká je mezi TOP 25 ženami českého byznysu 2012

Řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká byla letos poprvé nominována do ankety TOP 25 nejvýznamnějších žen českého byznysu. A hned napoprvé se dostala do hlavního žebříčku.

Vyhlašovatelem ankety, která se letos konala již poosmé, byly deník Hospodářské noviny a zpravodajský portál IHNED.cz. Cílem ankety je podle pořadatelů „ocenění a zviditelnění žen, které jako podnikatelky či manažerky dosáhly ve svých společnostech úspěchu a jejichž působení významně přesahuje hranice společností, ve kterých pracují.“

Kromě umístění v hlavním žebříčku (25. místo) se Dagmar Dubecká, jež se stala řídící partnerkou KŠB na začátku letošního roku, umístila jako třetí v oborové kategorii Právní služby.

Další články

10.6.2025
Novinky

Poradenství J&T při emisi dluhopisů EMMA Capital

KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení bondového programu investiční skupiny EMMA Capital. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byl notifikován Slovenské národní bance. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Vlastimilem Piherou.
28.5.2025
Novinky

Asistence společnosti GRIDARCH a.s. při prodeji pozemků v Ostrava Airport Multimodal Park

Tým KŠB (Jiří Horník, Jakub Porod, Jakub Mehl) poskytl právní poradenství společnosti GRIDARCH a.s. při prodeji pozemků v Ostrava Airport Multimodal Park (OAMP), na kterých vzniká průmyslová zóna s logistickými parky. Kupujícím pozemků o rozloze 110.000 m2 komerční plochy je skupina EQT Exeter.
20.5.2025
Novinky

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že zemřel JUDr. Alexandr Kocián, jeden ze zakladatelů naší kanceláře.

Byl nejen ikonou karlovarské advokacie a uznávaným právníkem, ale také inspirativním kolegou, mentorem celé generace našich advokátů a v neposlední řadě člověkem se smyslem pro humor, který vždy šířil dobrou náladu.