Blíží se 20. Benefiční koncert dobré vůle pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové. I tentokrát se skvělými hudebníky

Posluchači se mohou těšit na skladby v podání PKF-Prague Philharmonia, Vysokoškolského uměleckého sboru, houslisty Pavla Šporcla a na zpěváka Dana Bártu, který vystoupí v jazzové improvizaci s kontrabasistou Miroslavem Vitoušem.
Koncert se uskuteční v neděli 23. listopadu 2014 od 19 hodin v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ulici v Praze. Jeho výtěžek bude určen na projekt Senior Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, které pomáhá sociálně znevýhodněným lidem.
Na koncert s radostí zveme nejen všechny klienty a obchodní partnery, ale i další zájemce. Více informací poskytne Jana Šafářová (jsafarova@ksb.cz).
Další články
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatele spuštěno
Již od 1. ledna 2026 je účinný zákon o jednotném měsíčním hlášení zaměstnavatele („JMHZ“), jehož cílem je ulehčit zaměstnavatelům plnění ohlašovacích povinností týkajících se zaměstnanců. Poprvé bylo možné JMHZ podat již od začátku dubna; systém se naplno rozběhne od července. V článku připomínáme, o jaké nové povinnosti jde, koho se týkají, od kdy platí a jaké sankce mohou hrozit za jejich nesplnění.
Spolupráce se Světovou bankou: přínos k analýze podnikatelského prostředí v České republice
Kateřina Štěpánková se aktivně zapojila do mezinárodního projektu Subnational Business Ready in the European Union 2025, který již tradičně vede Světová banka (World Bank) ve spolupráci s Evropskou komisí (DG REGIO).