19.1.2021
•
Novinky
M&A
TMT
Asistence KŠB při prodeji společnosti DAQUAS
Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokáta Jána Béreše poskytl právní poradenství při prodeji DAQUAS, společnosti poskytující komplexní služby v oblasti IT poradenství, pořízení a správy softwarových licencí, využívání služeb Microsoft Online Services, a další.

Kupujícím je švýcarská distribuční a logistická společnost ALSO Holding AG. Vypořádání transakce se předpokládá na jaře 2021 poté, co transakci schválí antimonopolní úřad.
Naše poradenství spočívalo především v přípravě a vyjednávání akvizičních a post akvizičních smluv.
Další informace naleznete např. zde.
Další články
29.9.2025
•
Novinky
Právní poradenství při financování RegioJetu
Tým KŠB pod vedením Josefa Kříže působil jako právní poradce České spořitelny a Komerční banky v souvislosti s vydáním zajištěných dluhopisů skupiny RegioJet, které budou přijaty k obchodování na pražské burze. Předpokládaný objem činí 1,5 miliardy Kč, ale může dojít k navýšení až na celkové 4 miliardy Kč. Asistence při této transakci je dalším úspěšným krokem v posilování našeho Capital Markets oddělení vedené Vlastimilem Piherou.
8.8.2025
•
Novinky
Projektové financování strategického logistického areálu v Nymburku
KŠB poskytla právní poradenství společnosti Facility Develop Group při zajištění dvou samostatných financování poskytnutých Trinity Bank. Prostředky budou využity k rozvoji a rozšíření velkého logistického parku v Nymburku, který má zásadní význam pro infrastrukturu celého středočeského regionu.