26.6.2020
Novinky
M&A
TMT

Asistence KŠB při akvizici podílu v Revolgy Business Solutions

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokáta Jána Béreše zastupoval investiční společnost Sandberg Capital při akvizici 35% podílu v Revolgy Business Solutions, společnosti poskytující služby digitální transformace prostřednictvím cloudové infrastruktury a nástrojů on-line komunikace, mezi jejíž klienty patří například Avast, Česká spořitelna, Kofola či Fincentrum.

Poradenství KŠB spočívalo zejména v provedení právní prověrky, přípravě a vyjednávání akviziční smlouvy, akcionářské smlouvy a všech souvisejících dokumentů.

Další informace naleznete např. zde.

Další články

4.8.2026
Novinky

KŠB posílil advokát Richard Schmidt – specialista na trestní odpovědnost právnických osob a compliance

KŠB od začátku srpna rozšířila svůj tým o advokáta Richarda Schmidta, který se dlouhodobě specializuje na trestní právo, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a související problematiky compliance programů.

KŠB od začátku srpna rozšířila svůj tým o advokáta Richarda Schmidta, který se dlouhodobě specializuje na trestní právo, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a související problematiky compliance programů.

27.7.2026
Novinky

Aktivní prostředky protidronové ochrany potřebují širší oporu v právu

Do systému VeKLEP přibyl 21. července 2026 velmi zajímavý legislativní materiál. Jde o vládní návrh zákona, kterým se mění některé zákony s cílem posílit odolnost subjektů kritické infrastruktury proti bezpilotním systémům. Návrh zpracovalo Ministerstvo vnitra a zahrnuje návrh novely zákona o civilním letectví a návrh novely zákona o Polici ČR.

Do systému VeKLEP přibyl 21. července 2026 velmi zajímavý legislativní materiál. Jde o vládní návrh zákona, kterým se mění některé zákony s cílem posílit odolnost subjektů kritické infrastruktury proti bezpilotním systémům. Návrh zpracovalo Ministerstvo vnitra a zahrnuje návrh novely zákona o civilním letectví a návrh novely zákona o Polici ČR.

24.7.2026
Novinky

Tomáš Sequens a Dana Jacková o rizicích novely stavebního zákona

Partner KŠB Tomáš Sequens a counsel Dana Jacková poskytli rozhovor odborným portálům Česká justice a Ekonomický deník věnovaný novele stavebního zákona, jejímž cílem je zrychlit a zjednodušit povolování staveb.

Partner KŠB Tomáš Sequens a counsel Dana Jacková poskytli rozhovor odborným portálům Česká justice a Ekonomický deník věnovaný novele stavebního zákona, jejímž cílem je zrychlit a zjednodušit povolování staveb.