7.7.2008
Novinky
M&A

Akvizice společnosti Drinks Union skupinou Heineken dokončena

Skupina Heineken dokončila dne 1. července 2008 za asistence advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík akvizici skupiny Drinks Union v České republice. V rámci transakce byl realizován převod většinového podílu na společnosti Drinks Union a nepřímo též na společnosti Pivovar Louny do společnosti Královský pivovar Krušovice a.s., která je hlavní společností skupiny Heineken v ČR.

Další články

3.9.2025
M&A

KŠB radila při prodeji akcií BigBoard Praha

Fond J&T Arch Investments, hlavní investiční platforma skupiny J&T, získal od skupiny JOJ Media House významný podíl v největším provozovateli venkovní reklamy v Česku, společnosti BigBoard Praha. ‍
8.8.2025
Novinky

Projektové financování strategického logistického areálu v Nymburku

KŠB poskytla právní poradenství společnosti Facility Develop Group při zajištění dvou samostatných financování poskytnutých Trinity Bank. Prostředky budou využity k rozvoji a rozšíření velkého logistického parku v Nymburku, který má zásadní význam pro infrastrukturu celého středočeského regionu.
5.8.2025
Novinky

Právní poradenství japonské skupině Ushio při akvizici divize společnosti ams-OSRAM

Tým KŠB pod vedením partnerky Dagmar Dubecké a advokátky Jany Guričové poskytl právní poradenství japonské společnosti Ushio Inc., světovému lídrovi v oblasti polovodičových technologií a speciálních osvětlení pro automobilový a průmyslový sektor, při akvizici segmentu „Entertainment & Industrial Lamps“ od rakouské skupiny ams-OSRAM Group, s více než stoletou historií.