29.10.2008
Novinky

20. výroční konference European Air Law Association v Praze

V rámci dvacáté výroční konference Evropské asociace pro letecké právo (European Air Law Association), která se uskuteční 7. listopadu 2008 v Praze, bude jedním z přednášejících Jiří Horník, advokát v advokátní kanceláři Kocián Šolc Balaštík, který se ve své praxi zaměřuje zejména na poradenství v oblasti leteckého práva.

Ve svém příspěvku se bude Jiří Horník věnovat právním otázkám souvisejícím s optimalizací poskytování služeb řízení letového provozu, včetně poznatků z praxe, mj. poradenství pro Řízení letového provozu ČR a implementací projektu CEATS a FAB CE do českého prostředí.

European Air Law Association sdružuje odborníky na oblast leteckého průmyslu a její hlavní činností je poradenství a rozvoj právní regulace v oblasti letectví.

Další články

28.5.2025
Novinky

Asistence společnosti GRIDARCH a.s. při prodeji pozemků v Ostrava Airport Multimodal Park

Tým KŠB (Jiří Horník, Jakub Porod, Jakub Mehl) poskytl právní poradenství společnosti GRIDARCH a.s. při prodeji pozemků v Ostrava Airport Multimodal Park (OAMP), na kterých vzniká průmyslová zóna s logistickými parky. Kupujícím pozemků o rozloze 110.000 m2 komerční plochy je skupina EQT Exeter.
20.5.2025
Novinky

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že zemřel JUDr. Alexandr Kocián, jeden ze zakladatelů naší kanceláře.

Byl nejen ikonou karlovarské advokacie a uznávaným právníkem, ale také inspirativním kolegou, mentorem celé generace našich advokátů a v neposlední řadě člověkem se smyslem pro humor, který vždy šířil dobrou náladu.
19.5.2025
Novinky

Upozornění na podvodné emaily!

Zaznamenali jsme, že z různých gmail.com adres jsou rozesílány podvodné emaily označené jako "Nahlásit porušení autorských práv: Vyžaduje se opatření", ve kterých se odesílatel vydává za KŠB.