Úvod » Kontakt » Kanceláře » Praha

Sídlo Praha

Pražská kancelář, která je zároveň sídlem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, poskytuje komplexní odborné poradenství ve všech oblastech obchodního práva, včetně všech daňových souvislostí, mezinárodním a tuzemským společnostem z mnoha hospodářských sektorů, rovněž však asistuje řadě významným subjektům veřejné správy.

Právníci působící v pražské kanceláři získali významné zkušenosti zejména v oblastech korporačního práva a fúzí a akvizic, finančního práva a práva finančních institucí, kapitálových trhů a bankovnictví, hospodářské soutěže a veřejné podpory, soudních sporů a nekalé soutěže, insolvenčního práva, veřejných zakázek a projektového financování včetně PPP projektů, právního poradenství v oblasti stavebnictví a nemovitostí či pracovního práva. Tým autorizovaných daňových poradců doplňuje komplexnost poradenských služeb poskytovaných pražskou kanceláří.

Pracovním jazykem všech právníků a daňových poradců pražské kanceláře je kromě češtiny angličtina nebo němčina, někteří hovoří rovněž italsky, slovensky, rusky či francouzsky.

Kontakt

Jungmannova 24, 11000 Praha, Česká republika

Osobní kontakty

Balaštík, Jiří jbalastik@ksb.cz Emeritní partner
Béreš, Ján jberes@ksb.cz Advokát
Blatchford, Christian cblatchford@ksb.cz Partner
Blažková, Pavla pblazkova@ksb.cz Daňový poradce
Conevová, Ema econevova@ksb.cz Daňový asistent
Černohouz, Jan jcernohouz@ksb.cz Counsels
Dědič, Jan jdedic@ksb.cz Partner
Dejl, Pavel pdejl@ksb.cz Partner
Dejlová, Hana hdejlova@ksb.cz Advokát
Dosoudilová, Petra pdosoudilova@ksb.cz Koncipient
Dubecká, Dagmar ddubecka@ksb.cz Partner
Elischer, David delischer@ksb.cz Of counsels
Felgrová, Radka rfelgrova@ksb.cz Advokát
Frank, Rainer rfrank@ksb.cz Counsels
Guričová, Jana jguricova@ksb.cz Koncipient
Hamran, Richard rhamran@ksb.cz Advokát
Heroldová, Hana hheroldova@ksb.cz Counsels
Horník, Jiří jhornik@ksb.cz Partner
Jacková, Dana dcihakova@ksb.cz Advokát
Jurič, Alena ajuric@ksb.cz Daňový poradce
Kačerová, Lucie lkacerova@ksb.cz Koncipient
Kasík, Petr pkasik@ksb.cz Partner
Kašpárek, Michal mkasparek@ksb.cz Advokát
Koblovská, Alica akoblovska@ksb.cz Advokát
Koblovský, Petr pkoblovsky@ksb.cz Advokát
Krejčí, Martin mkrejci@ksb.cz Partner
Kristian, Rudolf rkristian@ksb.cz Koncipient
Kříž, Josef jkriz@ksb.cz Koncipient
Kubík, Martin mkubik@ksb.cz Advokát
Kürtösiová, Milada mkurtosiova@ksb.cz Advokát
Lasák, Jan jlasak@ksb.cz Counsels
Mikula, Ondřej omikula@ksb.cz Advokát
Miltáková, Lenka lmiltakova@ksb.cz Daňový asistent
Mirovská, Petra pmirovska@ksb.cz Advokát
Navrátilová, Helena hnavratilova@ksb.cz Partner
Pártl, Jakub jpartl@ksb.cz Koncipient
Parusová Zímová, Martina mzimova@ksb.cz Advokát
Petrů, Miloslav mpetru@ksb.cz Advokát
Phamová, Melanie mphamova@ksb.cz Koncipient
Pihera, Vlastimil vpihera@ksb.cz Counsels
Porod, Jakub jporod@ksb.cz Koncipient
Rovenský, Václav vrovensky@ksb.cz Partner
Sequens, Tomáš tsequens@ksb.cz Counsels
Slováčková, Kateřina kslovackova@ksb.cz Advokát
Smetanka, Aleš asmetanka@ksb.cz Advokát
Sobolová, Sylvie ssobolova@ksb.cz Partner
Šolc, Martin msolc@ksb.cz Partner
Šovar, Jan jsovar@ksb.cz Koncipient
Štěpánová, Sasha sstepanova@ksb.cz Advokát
Tomašuk, Drahomír dtomasuk@ksb.cz Counsels
Trop, Vladimír vtrop@ksb.cz Advokát
Vašková, Andrea avaskova@ksb.cz Koncipient
Veselková, Pavla pveselkova@ksb.cz Advokát
Vráb, Martin mvrab@ksb.cz Advokát
Vraspír, Tadeáš tvraspir@ksb.cz Koncipient
Zahradníček, Jaroslav jzahradnicek@ksb.cz Advokát
Zach, Tomáš tzach@ksb.cz Koncipient

Mapa:
Sídlo Praha

Mapa: KŠB - Praha
Kliknutím na obrázek si otevřete podrobnou mapu via Google Maps.

Vyhledávat v profilech

Copyright © 2000 – 2017, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web