KŠB zastupovala Dagmar Havlovou při vstupu nového investora do Paláce Lucerna26/06/24 / Zprávy

Jsme hrdí, že jsme mohli stát u zrodu nové kapitoly v historii Paláce Lucerna, ikonického místa, které je srdcem pražské kultury a společenského života. Tato transakce není jen obyčejným obchodem; je to spojení tradice s moderností, historie s vizí. Palác Lucerna, se svým bohatým kulturním dědictvím a nezaměnitelným secesním stylem, otevírá dveře novým příležitostem a zážitkům.

Dagmar Dubecká, Martin Šolc a Ota Mach asistovali Dáše Havlové (manželce zesnulého Ivana Havla, bratra bývalého prezidenta Václava Havla) s převodem Paláce Lucerna a se zajištěním nového investora, BTL Healthcare Technologies, české výrobní firmy zabývající se produkcí zdravotnických a kosmetických pomůcek.

V rámci nově vytvořené struktury byl Palác Lucerna vložen do společnosti Palác PL, v níž má nyní společnost BTL podíl 75 %, zbylou čtvrtinu pak vlastní p. Havlová. Lucernu čeká díky investici BTL a neutuchajícím zápalu a vášni Dáši Havlové pokračování v již započaté rekonstrukci, a to včetně obnovy historického zábradlí na střešních terasách, které budou sloužit ke společenským akcím, a obnovy části do Štěpánské ulice.

Více informací naleznete například zde či zde.

001002