14.2.2023
Novinky
Nemovitosti a stavebnictví

Asistence skupině ARETE při rozšíření logistického parku v Rokycanech

Tým KŠB (Jiří Horník, Jakub Porod, Zuzana Slabá) poskytl poradenství dlouholetému klientovi KŠB, skupině ARETE, při akvizici pozemků pro rozšíření logistického parku v Rokycanech. Nové pozemky budou sloužit k výstavbě moderní haly v rámci průmyslového parku ARETE Park Rokycany 2. Investice dosáhne částky 40 milionů eur. Areál nabídne téměř 30 000 metrů čtverečních moderních skladovacích a kancelářských ploch. Projekt bude zároveň zohledňovat ESG standardy s ohledem na strategii skupiny ARETE. Dlouhodobým nájemcem bude skupina Duvenbeck, která je mezinárodním poskytovatelem komplexních logistických služeb

Investiční nemovitostní skupina ARETE se zaměřuje na investice do nemovitostí v regionu střední a východní Evropy prostřednictvím regulovaných investičních fondů. Skladový komplex v Rokycanech přibyde do portfolia 3. investičního fondu ARETE INDUSTRIAL, zaměřeného na investice do výrobních a logistických nemovitostí.

Naše služby zahrnovaly nejen asistenci při akvizici pozemků a due diligence, ale i vyjednání nájemní smlouvy se společností Duvenbeck.

Další informace naleznete v tiskové zprávě klienta

Další články

28.5.2026
Kapitálové trhy

KŠB radila J&T IB and Capital Markets při dluhopisovém programu 3M FUND MSI SICAV

Kocián Šolc Balaštík poskytla právní poradenství společnosti J&T IB and Capital Markets, a.s. jako aranžérovi při přípravě základního prospektu dluhopisového programu společnosti 3M FUND MSI SICAV a.s.

Kocián Šolc Balaštík poskytla právní poradenství společnosti J&T IB and Capital Markets, a.s. jako aranžérovi při přípravě základního prospektu dluhopisového programu společnosti 3M FUND MSI SICAV a.s.

26.5.2026
Novinky

Shortlist Legal 500 Central & Eastern Europe Awards 2026

KŠB a partner Pavel Dejl byli zařazeni na shortlist prestižních Legal 500 Central & Eastern Europe Awards 2026. Pavel v kategorii Czech Republic Lawyer of the Year a kancelář pak v kategorii Dispute Resolution Firm of the Year.

KŠB a partner Pavel Dejl byli zařazeni na shortlist prestižních Legal 500 Central & Eastern Europe Awards 2026. Pavel v kategorii Czech Republic Lawyer of the Year a kancelář pak v kategorii Dispute Resolution Firm of the Year.

28.5.2026
Novinky

Partner KŠB Jan Lasák na panelové diskusi ČBA EDUCA

Partner KŠB Jan Lasák vystoupil v rámci vzdělávacího programu ČBA Corporate Governance na panelové diskusi pořádané ČBA EDUCA zaměřené na aktuální otázky corporate governance a řízení společností v době rychlých změn a rostoucí regulatorní i geopolitické nejistoty.

Partner KŠB Jan Lasák vystoupil v rámci vzdělávacího programu ČBA Corporate Governance na panelové diskusi pořádané ČBA EDUCA zaměřené na aktuální otázky corporate governance a řízení společností v době rychlých změn a rostoucí regulatorní i geopolitické nejistoty.