25. Adventní koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové09/10/19 / Zprávy

Adventní koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 8. prosince 2019 od 19.00 hod. v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze.

Benefiční či adventní koncerty pro Výbor dobré vůle jsou již 25 let slavnostní příležitostí pro setkání klientů a přátel spojená s krásnou hudbou a zpěvem a současně příležitostí k projevu solidarity s lidmi, kteří potřebují pomoc.

Letošní koncert bude ozvláštněn již podruhé vystoupením pana Petra Nekorance, který je od roku 2018 sólistou Stuttgartské opery. Tradičně vystoupí PKF – Prague Philharmonia. Na programu budou skladby Haydnovy, Mozartovy, Gounodovy, či Schubertovy.

S každou vstupenkou na koncert v ceně 100 Kč k úhradě nákladů na koncert je spojen dar ve prospěch Výboru dobré vůle v částce 1.500 Kč. Kromě něj je možné smluvně zajistit prezentaci společnosti jako sponzora koncertu.

K objednání vstupenek či v případě zájmu uzavřít smlouvu o sponzorském daru se prosím obraťte e-mailem či telefonicky na paní Janu Šafářovou:

e-mail:  jsafarova@ksb.cz

tel. 224 103 341, 224 103 316

Budeme rádi, pokud se spolu s námi koncertu zúčastníte.

Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o.