Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: Who's Who...

Who's Who Legal Law Firm of the Year 2007 - KŠB českou právní firmou roku 2007

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla při udílení cen Who’s Who Legal Awards vyhlášena právní firmou roku 2007 v České republice. Toto ocenění získává kancelář již podruhé v řadě poté, co zvítězila i v roce 2006, kdy byla vítězem za Českou Republiku vyhlášena poprvé v historii nezávislá národní kancelář.

Ceny udílí každoročně londýnská analytická společnost Law Business Research Limited, dlouhodobě se zabývající výzkumem trhu právních služeb a nezávislým hodnocením jejich poskytovatelů. Je považována za jeden z nejserioznějších zdrojů informací o trhu právních služeb ve více než sto zemích světa a je oficiálním výzkumným partnerem International Bar Association. Výsledky hodnocení jsou oficiálně zveřejňovány v aktuálním vydání publikace The International Who’s Who of Business Lawyers.

Šéfredaktor Who’s Who Legal, Callum Campbell, při udílení cen řekl: „získat ocenění české právní firmy roku podruhé v řadě je pozoruhodným výkonem. Opakovaný úspěch advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík jen dokládá kvality a schopnosti, kterým není rovno, a to jak na úrovni jednotlivců, tak i na kolektivní úrovni. Kocián Šolc Balaštík jsme mohli vyhlásit právní firmou roku 2007 v České republice bez sebemenšího zaváhání.“

Martin Šolc, řídící společník advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, dodal: „jak již bylo v minulosti mnohokrát parafrázováno, zvítězit jednou není tak obtížné jako vítězství zopakovat. Dlouhodobá přízeň našich klientů, jakož i pozitivní vnímání ze stran naší konkurence, tvořící základ hodnocení Who’s Who Legal, jsou pro nás signálem, že naše úsilí má smysl a podnětem k tomu, abychom se snažili dále se zlepšovat.“

Ocenění Who’s Who Legal je výsledkem nominací obdržených od klientů a odborníků ze soukromé praxe. Umístění v publikaci The International Who’s Who of Business Lawyers nelze ovlivnit finančními prostředky. Kniha poskytuje přesný a nestranný obraz o globálním trhu v oblasti soukromé právní praxe. Více informací o způsobu hodnocení a výsledky za jednotlivé jurisdikce jsou k dispozici na www.whoswholegal.com.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×