Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: Partner...

Partner KŠB Martin Šolc získal ocenění Právník roku 2011

Jeden ze zakladatelů advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík Martin Šolc získal v sedmém ročníku tuzemské soutěže Právník roku ocenění v kategorii obchodního práva. Cenu získal již podruhé, když navázal na svůj úspěch za rok 2007.

Plastiku svatého Yva, patrona advokátů, si letos odnesli vítězové v celkem deseti kategoriích.

„Cenu přebírala řada významných právních profesorů, kterých si vážím a se kterými bych si netroufl se srovnávat. Potěšilo mne, že se mezi ně dostal i představitel advokátního ‚dělnictva práva‘. Ocenění si velmi vážím, ale zároveň jej do jisté míry považuji za omyl, protože já ani žádný jiný žijící člověk nemůže znát obchodní právo jako celek. Beru to spíše tak, že organizátoři ocenili týmovou práci advokátů naší kanceláře, kteří jsou skutečnými původci mého úspěchu, a jsem rád, že byli touto cestou ohodnoceni,“ myslí si Martin Šolc.

Ocenění Právník roku získali v minulosti i další partneři KŠB. Za rok 2005 byl v oboru nemovitosti oceněn Jiří Balaštík, o rok později získal cenu v kategorii obchodního práva profesor Jan Dědič.

Soutěž, jejíž výsledky byly vyhlášeny 27. ledna 2012 v brněnském Bobycentru, pořádala společnost Epravo.cz spolu s Českou advokátní komorou. Záštitu nad akcí převzal premiér Petr Nečas a Ministerstvo spravedlnosti.

Výsledky letošního ročníku soutěže k nahlédnutí zde

Rozhovor s Martinem Šolcem k získanému ocenění čtěte zde

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×