Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: KŠB je...

KŠB je počtvrté Právnickou firmou roku

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík se stala Právnickou firmou roku 2011 pro oblast práva obchodních společností a hospodářské soutěže. Znamená to, že KŠB v soutěži nejlepších advokátních kanceláří v České republice uspěla počtvrté za sebou.

KŠB byla dále vyhodnocena jako velmi doporučovaná nebo doporučovaná kancelář ve většině hodnocených právních oblastech, konkrétně v kategoriích: fúze a akvizice, právo informačních technologií, daňové právo, bankovnictví a finance, restrukturalizace a insolvence, řešení sporů a arbitráže, sportovní právo a trestní právo. To dokládá vysokou úroveň právních služeb KŠB v podstatě napříč právními oblastmi souvisejícími s podnikáním.

Výsledky čtvrtého ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku byly slavnostně vyhlášeny v úterý 22. listopadu 2011 na galavečeru v hotelu InterContinental Praha. Letošní ročník akce se konal pod záštitou předsedy vlády Petra Nečase, ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila a České advokátní komory.

Cenu za KŠB převzali partner KŠB profesor Jan Dědič a advokátka KŠB Sylvie Sobolová. Kromě jiného vyjádřili poděkování klientům KŠB, jakož i konkurenčním kancelářím, jejichž hodnocení má rovněž vliv na výsledky soutěže.

Soutěž Právnická firma roku organizuje od roku 2008 společnost Epravo.cz. KŠB je vítězem kategorie právo obchodních společností a hospodářské soutěže nepřetržitě od vzniku soutěže, kdy byla vyhlášena Právnickou firmou roku v kategorii korporačního práva. Opakovaně je KŠB uváděna mezi nejlepšími kancelářemi například v kategoriích fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, řešení sporů a arbitráže a v dalších kategoriích.

KŠB je hodnocena jako přední kancelář v ČR nejen v tuzemských, ale i v mezinárodních žebříčcích. Například prestižní britská ratingová společnost Chambers Europe hodnotí KŠB pro rok 2011 v nejvyšší kategorii pro oblast korporačního práva, fúzí a akvizic a práva hospodářské soutěže.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×