Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: IFLR1000...

IFLR1000 2011 – The Guide to the World's Leading Financial Law Firms

IFLR1000 – The Guide to the World’s Leading Financial Law Firms, prestižní mezinárodní ratingová publikace, uvádí KŠB pro rok 2011 jako doporučovanou kancelář ve všech kategoriích hodnocení. KŠB je tak, stejně jako v minulých letech, označena za přední kancelář v ČR pro oblasti kapitálových trhů, bankovnictví a projektového financování, fúzí a akvizic a restrukturalizací a insolvenčního práva.

V rámci individuálního hodnocení jsou v letošním vydání publikace IFLR1000 označeni jako vedoucí právníci („leading lawyers“) partneři KŠB Jiří Balaštík, Dagmar Dubecká a Martin Šolc.

Ratingová publikace IFLR1000 se zaměřuje na hodnocení právních firem ve více než 120 zemích světa a poskytuje nezávislý přehled nejlepších advokátních kanceláří věnujících se právnímu poradenství v oblastech fúzí a akvizic a finančního práva. Konečné pořadí kanceláří je výsledkem každoročního průzkumu editorů IFLR1000, který je založen na informacích dodaných kancelářemi, na dotazování klientů těchto kanceláří a rovněž na informacích zjištěných od konkurenčních kanceláří.

Více informací na www.iflr1000.com

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×