Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: IFLR1000...

IFLR1000 2010 – The Guide to the World's Leading Financial Law Firms

IFLR 1000 – The Guide to the World’s Leading Financial Law Firms, mezinárodní ročenka zabývající se hodnocením renomovaných kanceláří poskytujících právní služby ve finanční oblasti, vydala své hodnocení pro rok 2010. Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík je uváděna jako doporučovaná kancelář ve všech hodnocených kategoriích.

KŠB je tak, stejně jako v minulých letech, označena za přední kancelář v ČR v oblasti kapitálových trhů, bankovnictví a projektového financování, fúzí a akvizic, restrukturalizací a insolvenčního práva.

V publikaci jsou dále uvedeni jako vedoucí odborníci v jednotlivých oblastech tito partneři KŠB: Jiří Balaštík (bankovnictví a projektové financování, fúze a akvizice), profesor Jan Dědič (kapitálové trhy), Dagmar Dubecká (fúze a akvizice) a Martin Šolc (fúze a akvizice, bankovnictví a projektové financování).

Ročenka IFLR 1000 poskytuje nezávislý přehled vedoucích právních firem zabývajících se finančním právem z více než 100 zemí. Hodnocení je založeno na informacích získaných od jednotlivých kanceláří, jejich klientů, jakož i z vlastního průzkumu trhu. V roce 2010 slaví ročenka 20 let úspěšného vydávání. Informace o všech hodnocených kancelářích jsou k dispozici též na www.iflr1000.com.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×