Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: KŠB...

KŠB vyhlášena Právnickou firmou roku 2008 v oblasti korporátního práva

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla v prvním ročníku ankety Právnická firma roku/Leading Law Firm of the Year 2008 oceněna jako vedoucí kancelář v České republice pro oblast korporátního práva.

Anketu Právnická firma roku organizuje společnost EPRAVO.CZ pod odbornou záštitou České advokátní komory. Cílem je sestavit objektivní žebříček vedoucích advokátních kanceláří působících na trhu právních služeb v ČR, a to na základě nezávislého průzkumu mezi samotnými advokátními kancelářemi. V rámci prvního ročníku ankety bylo do průzkumu zapojeno a na celkových výsledcích se svými hlasy podílelo více než čtyřicet kanceláří. Podmínkou hlasování bylo, že jednotlivé kanceláře nemohly do soutěžních kategorií nominovat sebe samotné.

Kromě zisku titulu Právnické firmy roku v oblasti korporátního práva byla KŠB nominována mezi prvních pět kanceláří v kategorii fúze a akvizice, jakož i v kategorii veřejných zakázek.

Dagmar Dubecká, partnerka KŠB, k jejímž hlavním specializacím patří vedle korporátního práva oblast M&A, při převzetí ceny pro KŠB uvedla: „získaného ocenění si velice vážíme; s ohledem na způsob hodnocení je pro nás odrazem toho, jak naši kancelář vnímají ostatní právní firmy. Těší nás, když nás konkurence považuje za odborníky.“

Jan Dědič, partner KŠB a uznávaný odborník pro oblast korporačního práva, doplnil: „uznání v oblasti korporátního práva vnímáme také jako ocenění našeho dlouholetého působení v této právní disciplíně, kdy jsou členové naší kanceláře aktivní mj. v oblasti legislativy a podílejí se na přípravě právních předpisů.“

Vyhlášení výsledků ankety Právnická firma roku/Leading Law Firm of the Year pro rok 2008 proběhlo 10. listopadu 2008 na slavnostním galavečeru v pražském hotelu Marriott za účasti představitelů justice, stavovských organizací a osobností české advokacie.

KŠB byla v roce 2008 opakovaně vyhlášena jako vedoucí právní firma v ČR, když získala potřetí v řadě ocenění právní firmy roku v ČR podle hodnocení nezávislé ratingové instituce Who’s Who Legal a v rámci prvního ročníku udílení cen Chambers Europe Awards for Excellence získala titul Národní právní firmy roku v ČR.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×