Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: Who's Who...

Who's Who Legal Law Firm of the Year 2008 - KŠB získává potřetí v řadě ocenění právní firmy roku v České republice

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla potřetí v řadě vyhlášena českou právní firmou roku v rámci udílení mezinárodních ocenění Who’s Who Legal Awards, a získala tak titul Právní firmy roku 2008 v České republice (Czech Republic’s Law Firm of the Year 2008).

Ocenění jsou udělována britskou nezávislou ratingovou institucí Who’s Who Legal, která se přes deset let zabývá prováděním nezávislého průzkumu trhu právních služeb v mezinárodním měřítku. Je uznávaným zdrojem informací z právního prostředí ve více než sto světových jurisdikcí a je oficiálním výzkumným partnerem International Bar Association a strategickým výzkumným partnerem sekce mezinárodního práva American Bar Association. Výsledky hodnocení jsou oficiálně zveřejňovány v aktuálním vydání publikace The International Who’s Who of Business Lawyers.

Šéfredaktor Who’s Who Legal, Callum Campbell, k ocenění advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík uvedl: "Získat ocenění právní firmy roku v tak konkurenčním prostředí potřetí v řadě je skutečně pozoruhodným a mimořádným výkonem. Opakovaný úspěch advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, jak vyplynulo z našeho průzkumu, je dán neustálým pozitivním ohlasem oceňujícím u této kanceláře vyjímečné schopnosti a talent jak u jednotlivců, tak v rámci týmu. Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík jsme vyhlásili právní firmou roku v České republice bez sebemenšího zaváhání."

Petr Kasík, partner advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, řekl: "Ocenění vnímáme jako potvrzení maximálního úsilí a péče, které své práci věnují všichni jednotlivci v naší kanceláři. Když se navíc zamyslím nad tím, že slova chvály nám v rámci průzkumu, kromě našich klientů, již potřetí za sebou vyjádřili také naši konkurenti, těší nás to o to víc."

Ocenění Who’s Who Legal je výsledkem nominací obdržených od klientů a právníků z řad konkurence v padesáti zemích světa, přičemž mezi ukazateli, ke kterým se při hodnocení přihlíží, je např. počet advokátů z dané firmy, které výše zmíněná publikace uvádí, počet právních oborů, ve kterých firma figuruje, výsledky dosažené v předchozích hodnoceních a součet vážených hlasů, kterých advokáti z dané firmy dosáhli, srovnaný se součtem, kterého dosáhli advokáti z dalších firem v dané zemi.

Umístění v publikaci The International Who’s Who of Business Lawyers nelze ovlivnit finančními prostředky. Více informací o způsobu hodnocení a výsledky ve všech hodnocených kategoriích jsou k dispozici na www.whoswholegal.com

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×