Úvod » O nás » Naše hodnoty

Naše hodnoty

Poskytování veškerých poradenských služeb je v KŠB prostoupeno hlubokým respektem k profesní etice a budováním dlouhodobých a důvěryhodných vztahů s našimi klienty. Vážíme si dobrého jména, které kancelář získala poskytováním kvalitní právní pomoci svým klientům; našim cílem je dobré jméno kanceláře udržet a nadále posilovat.

Ve snaze uchovat vysokou úroveň poskytovaných služeb se právníci a daňoví poradci KŠB trvale a systematicky vzdělávají ve všech relevantních odbornostech. Za mimořádně významné považujeme i soustavné vyhodnocování soudní judikatury a sledování připravovaných legislativních změn s cílem anticipace jejich vlivu na praktické zájmy našich klientů.

Značné úsilí věnujeme výchově advokátních koncipientů a asistentů daňových poradců za účelem zajištění kontinuity dlouhodobého poskytování poradenství na nejvyšší profesionální úrovni. Pracovní týmy jsou budovány tak, aby byla vždy zajištěná důsledná supervize práce a plně uplatněny interní mechanismy pro kontrolu kvality.

Při své práci usilují všichni členové KŠB o to, aby byli ze strany klientů, odborné veřejnosti a ostatních spolupracujících subjektů vnímáni nejen jako odborníci ve svých oblastech specializace, ale také jako partneři, se kterými je příjemné pracovat.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×