Úvod » Novinky a publikace

Novinky a publikace  rss

Záznamů celkem: 901 / Zobrazeno: 41–60
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vznik účetní firmy KŠB Accounting s.r.o.

Aktuality z KŠB   12. 4. 2019 Link

Ve snaze doplnit nabídku služeb poskytovaných naší advokátní kanceláří jsme se rozhodli založit dceřinou společnost KŠB Accounting s.r.o. (KŠBA). KŠBA je účetní firma poskytující komplexní služby v oblasti vedení a zpracování účetnictví a reportingu, a to jak tuzemským, tak zahraničním subjektům podnikajícím na českém trhu.

KŠB zabodovala v aktuální ročence Chambers Europe 2019

Aktuality z KŠB   3. 4. 2019 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners opět doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2019“ advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík.

Komentář k zákonu o státním podniku

Publikace   22. 2. 2019 Link

Skupina našich advokátů (Jan Dědič, Jana Guričová, Josef Kříž, Jan Lasák, Jakub Porod) vydala pod nakladatelstvím Wolters Kluwer v září minulého roku komentář k zákonu o státním podniku (dostupný zde).

Článek Martina Štefka v Hospodářských novinách

Aktuality z KŠB   30. 1. 2019 Link

V Hospodářských novinách vyšel článek advokáta KŠB, docenta Martina Štefka, na téma parazitních odborových organizací.

Změny na pozicích partnerů a counselů v KŠB

Aktuality z KŠB   21. 1. 2019 Link

Novým partnerem KŠB se k 1. lednu 2019 stal Drahomír Tomašuk. Ke stejnému dni byl do pozice counsela jmenován Martin Kubík. Oba působí v KŠB mnoho let a jejich přesun do vyšší pozice je oceněním jejich přínosu pro naši advokátní kancelář.

KŠB úspěšně zastupovala společnost Asiana

Aktuality z KŠB   9. 1. 2019 Link

Litigační tým KŠB v čele s Pavlem Dejlem dosáhl úspěchu před Krajským soudem v Brně. Firma Student Agency má podle jeho nepravomocného rozhodnutí zaplatit společnosti Asiana 11,7 milionu korun spolu s úrokem z prodlení za škodu způsobenou protiprávním vytlačením Asiany v letech 2007 a 2008 z trhu autobusové dopravy na trase mezi Prahou a Brnem a zpět.

Sedmý ročník Contract Competition za námi!

Aktuality z KŠB   17. 12. 2018 Link

ELSA, největší nezávislá asociace studentů práv na světě, a advokátní kancelář KŠB uspořádaly již sedmý ročník studentské soutěže Contract Competition.

Advokátní kancelář KŠB posílí Simona Hornochová

Aktuality z KŠB   3. 12. 2018 Link

Řady odborníků advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje k dnešnímu dni daňová poradkyně Simona Hornochová.

KŠB poskytla poradenství při prodeji komplexu Forum Karlín

Aktuality z KŠB   28. 11. 2018 Link

KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji skupiny nemovitostí v pražském Karlíně realitnímu fondu Amundi Czech Republic. Srdcem komplexu je multifunkční prostor Forum Karlín určený pro pořádání hudebních, společenských a odborných akcí.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve společnosti

Aktuality z KŠB   26. 11. 2018 Link

V posledních týdnech KŠB uspořádala nebo se zúčastnila několika společenských akcí.

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   23. 11. 2018 Link

18. listopadu se v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě uskutečnil 24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové. Benefiční koncerty ve prospěch Výboru dobré vůle organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík již od roku 1995.

KŠB opětovně zařazena do prestižního žebříčku IFLR1000

Aktuality z KŠB   21. 11. 2018 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti IFLR1000 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována ve všech hodnocených oblastech, tj. bankovnictví a finance, kapitálové trhy, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence a také project development.

Úřad pro hospodářskou soutěž schválil převzetí činností skupiny PepsiCo společností Karlovarské minerální vody

Aktuality z KŠB   7. 11. 2018 Link

KŠB poskytla svému dlouholetému klientovi, společnosti Karlovarské minerální vody, právní poradenství při koupi aktiv a převzetí činnosti skupiny PepsiCo na českém, slovenském a maďarském trhu.

Profesor Jan Dědič pro Lidové noviny na téma novely zákona o obchodních korporacích

Aktuality z KŠB   17. 9. 2018 Link

V Lidových novinách vyšel rozhovor s partnerem KŠB, profesorem Janem Dědičem, jedním z předních tuzemských odborníků na obchodní právo.

Contract Competition 2020

Aktuality z KŠB   16. 9. 2018 Link

Soutěž CONTRACT COMPETITION Vám nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. (KŠB), přední advokátní kanceláře působící na území České republiky.

Contract Competition 2018

Aktuality z KŠB   16. 9. 2018 Link

Soutěž CONTRACT COMPETITION Vám nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. (KŠB), přední advokátní kanceláře působící na území České republiky.

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   10. 9. 2018 Link

Benefiční koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 od 19.00 hod. v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze

KŠB poskytovala poradenství ŠKODA AUTO DigiLab v rámci projektu CareDriver

Aktuality z KŠB   3. 8. 2018 Link

Po úspěšné asistenci při převodu projektu HoppyGo na ŠKODA AUTO DigiLab, KŠB poskytla a i nadále poskytuje komplexní právní poradenství v rámci projektu CareDriver.

Novinky z energetického týmu KŠB

Aktuality z KŠB   24. 7. 2018 Link

KŠB úspěšně zastupovala společnosti CARTHAMUS a.s. v rámci správního řízení o povolení provozu biomasové teplárny CARTHAMUS a.s. situované v Českém Krumlově – Domoradicích/Přísečné.

KŠB zvítězila v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters

Aktuality z KŠB   14. 6. 2018 Link

KŠB obdržela prestižní cenu v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters. KŠB do soutěže za Českou republiku nominovala transakci spočívající v převodu 100% podílu ve společnostech AGROFERT, a.s. a SynBiol, a.s. do dvou soukromých fondů. Právní poradenství při této transakci zajišťovali partner KŠB Petr Kasík, counsel Vlastimil Pihera a advokáti Martin Kubík a Jakub Porod.

Copyright © 2000 – 2020, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×