Úvod » Novinky a publikace » Aktuality z KŠB

Aktuality z KŠB  rss

Záznamů celkem: 376 / Zobrazeno: 201–220

Řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká je třináctá z TOP 25 žen českého byznysu

Aktuality z KŠB   15. 11. 2013 Link

O dvanáct příček vzhůru oproti loňskému roku postoupila v letošním ročníku tradiční ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká. Zvítězila zároveň v oborovém žebříčku Právní služby, poradenství a audit.

Pozvánka na Benefiční koncert dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   17. 10. 2013 Link

Dovolujeme si Vás pozvat na 19. Benefiční koncert dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV), který tradičně pořádáme za významné podpory našich klientů, partnerů a přátel. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zaposlouchat se do skladeb klasiků vážné hudby v podání předních českých umělců.

Účast KŠB na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2013

Aktuality z KŠB   3. 10. 2013 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík se ve dnech 7. – 11. října 2013 účastní Mezinárodního strojírenského veletrhu, který se uskuteční na Výstavišti v Brně.

KŠB podpořila zrakově postižené

Aktuality z KŠB   10. 9. 2013 Link

Advokáti KŠB podpořili svou tradiční účastí na Lion‘s Golf Cup v Karlových Varech charitativní projekty v rámci tohoto regionu.

Úspěšná kasační stížnost KŠB u Nejvyššího správního soudu

Aktuality z KŠB   19. 8. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB úspěšně zastupovala provozovatele kolektivního systému REMA Systém, a.s. v řízení před Nejvyšším správním soudem o procesní stránce žaloby na ochranu proti nečinnosti Ministerstva životního prostředí (MŽP).

KŠB radila při akvizici Centrum Holdings s.r.o.

Aktuality z KŠB   23. 7. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB poskytovala právní poradenství pro BM Management s.r.o. při akvizici Centrum Holdings s.r.o., provozovatele webových portálů Aktuálně.cz, Centrum.cz, Atlas.cz a dalších, ze strany společnosti Economia, a.s.

KŠB radila Verdi Capital při akvizici fotovoltaických elektráren

Aktuality z KŠB   12. 6. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB se podílela na poradenství hedgovému fondu Verdi Capital při akvizici tří tuzemských solárních parků o celkovém instalovaném výkonu 10,8 MWp. Dva z uvedených parků, které představují téměř polovinu celkového instalovaného výkonu, jsou přitom umístěny na střechách skladových a průmyslových areálů. Prodávajícím subjektem byla Enfinity, přední belgický developer solárních parků.

Studentská soutěž „Contract Competition“ byla úspěšná

Aktuality z KŠB   31. 5. 2013 Link

Ve spolupráci se studentským spolkem ELSA zorganizovala KŠB pro studenty právnických fakult soutěž s názvem „Contract Competition“. Jednalo se o simulaci podmínek při vyjednávání obchodních smluv. Soutěž měla jak písemnou, tak ústní část a vyvrcholila jednáním smluvních stran na začátku května.

Advokát KŠB Tomáš Sequens pro Hospodářské noviny o energetických průkazech

Aktuality z KŠB   6. 5. 2013 Link

V nedávném rozhovoru pro ekonomický deník Hospodářské noviny vysvětlil advokát KŠB Tomáš Sequens, jaká je aktuální situace ohledně takzvaných energetických průkazů.

V novém vydání prestižní ročenky Chambers Europe 2013 je opět zmíněna KŠB

Aktuality z KŠB   6. 5. 2013 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2013“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned v několika oblastech.

Prestižní ročenka Chambers Global opět zmiňuje KŠB

Aktuality z KŠB   29. 3. 2013 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Global 2013“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned ve třech oblastech.

Vrchní soud v Praze potvrdil předběžné opatření ve sporu o reklamu

Aktuality z KŠB   12. 3. 2013 Link

KŠB úspěšně zastupovala významného výrobce minerálních vod v řízení o nařízení předběžného opatření ve sporu o reklamu umístěnou na tramvajích MHD v Praze.

KŠB nominována na ocenění Chambers Europe Awards for Excellence 2013

Aktuality z KŠB   4. 3. 2013 Link

KŠB byla opět nominována na ocenění Chambers Europe Awards for Excellence, a to v kategorii národních kanceláří (National Firms) v České republice. Prestižní ocenění uděluje renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners.

KŠB úspěšná při zastupování Advanced World Transport a.s.

Aktuality z KŠB   1. 3. 2013 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík úspěšně zastupovala společnost Advanced World Transport a.s. ve více než rok trvajícím řízení, které se týkalo ceny za užití železniční dopravní cesty.

Zuzana Císařová a Martin Krčmář posílili tým Kocián Šolc Balaštík

Aktuality z KŠB   11. 2. 2013 Link

Řady advokátů Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšířili Zuzana Císařová a Martin Krčmář. Zuzana Císařová se zaměřuje na právo duševního vlastnictví, média a reklamu, pracovní právo, soudní spory a rozhodčí řízení. Martin Krčmář se specializuje mimo jiné na právo hospodářské soutěže, nekalé soutěže a na veřejné podpory.

Startuje nový KŠB Institut s profesorem Janem Dědičem

Aktuality z KŠB   31. 1. 2013 Link

V  únoru zahájí svou činnost KŠB Institut, nová vzdělávací platforma určená především manažerům a zástupcům právnických profesí, ale i širší veřejnosti. Záměrem jeho zakladatelů je připravit zájemce na převratné změny, které přináší rekodifikace soukromého práva v České republice.

Tři odborníci z KŠB jsou v aktuálním vydání Who´s Who Legal

Aktuality z KŠB   29. 1. 2013 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Who’s Who Legal, která již od roku 1996 doporučuje přední světové odborníky ve 32 právních oblastech ve více než 100 zemích světa, uvádí ve své aktuální publikaci hned tři zástupce KŠB.

Nejvyšší soud ČR: Zaměstnavatelé nemusejí zaměstnancům propuštěným pro nadbytečnost nabídnout jiné místo

Aktuality z KŠB   16. 1. 2013 Link

Nejvyšší soud ČR (NS) rozhodl, že zaměstnavatelé nemají povinnost nabídnout jinou pracovní pozici zaměstnancům, které propouštějí pro nadbytečnost. A to ani v případě, že mají volné kapacity odpovídající místu výkonu práce i vhodnému druhu pracovního zařazení. Toto sjednocující stanovisko přijalo kolegium NS v rámci sjednocování občanskoprávní a obchodní soudní praxe a měly by jej respektovat všechny soudy při rozhodování pracovněprávních sporů.

Jiří Horník rozšířil řady partnerů advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík

Aktuality z KŠB   9. 1. 2013 Link

Novým společníkem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se 1. ledna 2013 stal Jiří Horník (38). Zaměřuje se na právo nemovitostí a projektové financování a je jedním z mála tuzemských expertů na otázky leteckého a vesmírného práva. Počet společníků KŠB se tak začátkem nového roku zvýšil na devět.

Dagmar Dubecká je mezi TOP 25 ženami českého byznysu 2012

Aktuality z KŠB   7. 12. 2012 Link

Řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká byla letos poprvé nominována do ankety TOP 25 nejvýznamnějších žen českého byznysu. A hned napoprvé se dostala do hlavního žebříčku.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×