Úvod » Novinky a publikace » Aktuality z KŠB

Aktuality z KŠB  rss

Záznamů celkem: 341 / Zobrazeno: 161–180

KŠB získala ocenění 2014 Corporate INTL Magazine Global Award

Aktuality z KŠB   3. 2. 2014 Link

Advokátní kancelář KŠB obdržela ocenění od Corporate INTL, britského magazínu a online databáze poradenských služeb s globálním dosahem.

Za přispění advokátů KŠB vyšel komentář k novému občanskému zákoníku

Aktuality z KŠB   6. 1. 2014 Link

V nakladatelství C. H. Beck vychází první svazek komentáře k novému občanskému zákoníku. Na jeho vzniku se autorsky podíleli mimo jiné advokáti KŠB Vlastimil Pihera a Jan Lasák.

Poděkování za benefiční koncert

Aktuality z KŠB   16. 12. 2013 Link

Dovolte nám ze srdce poděkovat všem sponzorům a dárcům, kteří přispěli na letošní benefiční koncert dne 24. listopadu 2013 ve prospěch Výboru dobré vůle – Olgy Havlové. Výtěžek již 19. ročníku této charitativní akce byl věnován na podporu projektu Senior.

Advokátní kancelář KŠB podpořila vznik registru pacientů s roztroušenou sklerózou

Aktuality z KŠB   6. 12. 2013 Link

V České republice vzniká unikátní projekt Remus, jehož cílem je výměna informací o nemocných s roztroušenou sklerózou. Databáze propojí oddělené statistiky, které si vedou například státní zdravotnické ústavy, zdravotní pojišťovny nebo odborné lékařské společnosti. Anonymizované údaje budou sloužit ke vědeckým, statistickým a ekonomickým účelům. Na ochraně osobních údajů pacientů se pro bono podílela také advokátní kancelář KŠB.

KŠB radila při převzetí aktivit Reader’s Digest v České republice a na Slovensku

Aktuality z KŠB   25. 11. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB poskytovala právní poradenství polské skupině Tarsago Media Group při akvizici společností z americké skupiny Reader’s Digest Association v České republice a na Slovensku, která byla uzavřena v září 2013. Tato transakce navázala na květnový odkup společností ze skupiny Reader’s Digest v Polsku, Maďarsku a Rumunsku, který proběhl v souvislosti s celosvětovou restrukturalizací aktivit skupiny Reader’s Digest.

Řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká je třináctá z TOP 25 žen českého byznysu

Aktuality z KŠB   15. 11. 2013 Link

O dvanáct příček vzhůru oproti loňskému roku postoupila v letošním ročníku tradiční ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká. Zvítězila zároveň v oborovém žebříčku Právní služby, poradenství a audit.

Pozvánka na Benefiční koncert dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   17. 10. 2013 Link

Dovolujeme si Vás pozvat na 19. Benefiční koncert dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV), který tradičně pořádáme za významné podpory našich klientů, partnerů a přátel. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zaposlouchat se do skladeb klasiků vážné hudby v podání předních českých umělců.

Účast KŠB na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2013

Aktuality z KŠB   3. 10. 2013 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík se ve dnech 7. – 11. října 2013 účastní Mezinárodního strojírenského veletrhu, který se uskuteční na Výstavišti v Brně.

KŠB podpořila zrakově postižené

Aktuality z KŠB   10. 9. 2013 Link

Advokáti KŠB podpořili svou tradiční účastí na Lion‘s Golf Cup v Karlových Varech charitativní projekty v rámci tohoto regionu.

Úspěšná kasační stížnost KŠB u Nejvyššího správního soudu

Aktuality z KŠB   19. 8. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB úspěšně zastupovala provozovatele kolektivního systému REMA Systém, a.s. v řízení před Nejvyšším správním soudem o procesní stránce žaloby na ochranu proti nečinnosti Ministerstva životního prostředí (MŽP).

KŠB radila při akvizici Centrum Holdings s.r.o.

Aktuality z KŠB   23. 7. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB poskytovala právní poradenství pro BM Management s.r.o. při akvizici Centrum Holdings s.r.o., provozovatele webových portálů Aktuálně.cz, Centrum.cz, Atlas.cz a dalších, ze strany společnosti Economia, a.s.

KŠB radila Verdi Capital při akvizici fotovoltaických elektráren

Aktuality z KŠB   12. 6. 2013 Link

Advokátní kancelář KŠB se podílela na poradenství hedgovému fondu Verdi Capital při akvizici tří tuzemských solárních parků o celkovém instalovaném výkonu 10,8 MWp. Dva z uvedených parků, které představují téměř polovinu celkového instalovaného výkonu, jsou přitom umístěny na střechách skladových a průmyslových areálů. Prodávajícím subjektem byla Enfinity, přední belgický developer solárních parků.

Studentská soutěž „Contract Competition“ byla úspěšná

Aktuality z KŠB   31. 5. 2013 Link

Ve spolupráci se studentským spolkem ELSA zorganizovala KŠB pro studenty právnických fakult soutěž s názvem „Contract Competition“. Jednalo se o simulaci podmínek při vyjednávání obchodních smluv. Soutěž měla jak písemnou, tak ústní část a vyvrcholila jednáním smluvních stran na začátku května.

Advokát KŠB Tomáš Sequens pro Hospodářské noviny o energetických průkazech

Aktuality z KŠB   6. 5. 2013 Link

V nedávném rozhovoru pro ekonomický deník Hospodářské noviny vysvětlil advokát KŠB Tomáš Sequens, jaká je aktuální situace ohledně takzvaných energetických průkazů.

V novém vydání prestižní ročenky Chambers Europe 2013 je opět zmíněna KŠB

Aktuality z KŠB   6. 5. 2013 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2013“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned v několika oblastech.

Prestižní ročenka Chambers Global opět zmiňuje KŠB

Aktuality z KŠB   29. 3. 2013 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Global 2013“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned ve třech oblastech.

Vrchní soud v Praze potvrdil předběžné opatření ve sporu o reklamu

Aktuality z KŠB   12. 3. 2013 Link

KŠB úspěšně zastupovala významného výrobce minerálních vod v řízení o nařízení předběžného opatření ve sporu o reklamu umístěnou na tramvajích MHD v Praze.

KŠB nominována na ocenění Chambers Europe Awards for Excellence 2013

Aktuality z KŠB   4. 3. 2013 Link

KŠB byla opět nominována na ocenění Chambers Europe Awards for Excellence, a to v kategorii národních kanceláří (National Firms) v České republice. Prestižní ocenění uděluje renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners.

KŠB úspěšná při zastupování Advanced World Transport a.s.

Aktuality z KŠB   1. 3. 2013 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík úspěšně zastupovala společnost Advanced World Transport a.s. ve více než rok trvajícím řízení, které se týkalo ceny za užití železniční dopravní cesty.

Zuzana Císařová a Martin Krčmář posílili tým Kocián Šolc Balaštík

Aktuality z KŠB   11. 2. 2013 Link

Řady advokátů Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšířili Zuzana Císařová a Martin Krčmář. Zuzana Císařová se zaměřuje na právo duševního vlastnictví, média a reklamu, pracovní právo, soudní spory a rozhodčí řízení. Martin Krčmář se specializuje mimo jiné na právo hospodářské soutěže, nekalé soutěže a na veřejné podpory.

Copyright © 2000 – 2020, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×