Úvod » Novinky a publikace » Aktuality z KŠB

Aktuality z KŠB  rss

Záznamů celkem: 371 / Zobrazeno: 121–140

Úspěšné zastupování Agrofertu

Aktuality z KŠB   31. 5. 2016 Link

Advokátní kancelář KŠB zastupovala Agrofert  ve sporu proti lucemburské společnosti European United Bakeries (EUB), probíhajícím od roku 2011. Spor nyní prvoinstančně ve prospěch Agrofert  rozhodl Městský soud v Praze.

KŠB hledá nového kolegu na pozici asistenta daňového poradce

Aktuality z KŠB   19. 4. 2016 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík hledá do svého daňového týmu kandidáta na místo asistenta daňového poradce.  

Jiří Horník a Petr Koblovský míří na konferenci mezinárodní sekce New York State Bar Association v Krakowě

Aktuality z KŠB   4. 4. 2016 Link

Konference NYSBA se uskuteční ve dnech 7. – 9. dubna 2016 a zaměří se na mezinárodní arbitráž/litigaci, přeshraniční transakce, přeshraniční přenos dat v souvislosti s judikátem „Schrems“, FATCA - Foreign Account Tax Compliance Act a konečně i na restituční otázky týkající se vracení majetku obětem komunismu.

KŠB hledá nového kolegu na pozici advokátního koncipienta

Aktuality z KŠB   15. 3. 2016 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík hledá do svého týmu kandidáta na místo advokátního koncipienta se zájmem o správní právo, zejména v oblasti energetiky a životního prostředí 

KŠB letos opět nominována na ocenění Chambers Europe Awards for Excellence

Aktuality z KŠB   4. 3. 2016 Link

Advokátní kancelář KŠB byla v roce 2016 znovu nominována na  ocenění Chambers Europe Award for Excellence, a to v kategorii nejlepší advokátní kancelář v České republice. Prestižní ocenění dlouhodobě uděluje renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners.

KŠB hrdým partnerem Nadace Leontinka

Aktuality z KŠB   25. 2. 2016 Link

Advokátní kancelář KŠB podpořila letošní jubilejní 10. ročník benefičního projektu Golf pro Leontinku, jehož účelem je pomoc zrakově postiženým dětem a studentům. Posláním Nadace je usnadnit těmto dětem integraci do společnosti, pomoci jim získat vzdělání a umožnit zapojení do běžných společenských, sportovních i volnočasových aktivit.

Ústavní soud přisvědčil argumentaci KŠB v pokračování případu DELTA PEKÁRNY

Aktuality z KŠB   18. 2. 2016 Link

Ústavní soud České republiky vydal rozhodnutí ve věci prohlídky kancelářských prostor společnosti DELTA PEKÁRNY, a.s. pracovníky Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ztotožnil se s rozhodnutím Evropského soudu pro lidská práva (ESLP), který případ posuzoval na podzim roku 2014 a který konstatoval, že zmíněná neohlášená kontrola (tzv. dawn-raid) ze strany ÚOHS bez efektivní soudní kontroly byla protiprávní.

Právní služby pro Karlovarské minerální vody při akvizici společností skupiny Selecta

Aktuality z KŠB   17. 2. 2016 Link

Advokátní kancelář KŠB poskytla komplexní právní poradenství společnosti Karlovarské minerální vody (KMV) komplexní poradenství při akvizici společností skupiny Selecta na území České republiky, Slovenska a Maďarska.

Jiří Horník na konferenci Mezinárodní asociace leteckých dopravců

Aktuality z KŠB   15. 2. 2016 Link

Partner KŠB Jiří Horník se zúčastní právního sympozia Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA), které se ve dnech 17. – 19. února uskuteční v Barceloně.

KŠB úspěšně zastupovala klienta North Bohemia Medical Holding při prodeji 100% akcií Nemocnice Louny

Aktuality z KŠB   10. 2. 2016 Link

Tým advokátů KŠB se podílel na úspěšném prodeji 100% akcií soukromé nemocnice v Lounech jejím původním vlastníkem, společností North Bohemia Medical Holding. Novým majitelem nemocnice se stala společnost Agel ze stejnojmenného holdingu. 

Vytěsnění menšinových akcionářů CETIN za asistence advokátní kanceláře KŠB

Aktuality z KŠB   3. 2. 2016 Link

KŠB poskytovala právní služby při tzv. squeeze-outu neboli vytěsnění menšinových akcionářů, o němž rozhodla valná hromada společnosti Česká telekomunikační infrastruktura (CETIN) v prosinci 2015 a které bylo realizováno v průběhu ledna 2016.

Úspěšné právní zastupování energetické společnosti

Aktuality z KŠB   22. 1. 2016 Link

KŠB úspěšně zastupovala přední tuzemskou energetickou společnost v soudně-správních řízeních, jejichž předmětem bylo napadení zákonnosti vyměření darovacích daní z alokace emisních povolenek v letech 2011 a 2012.

Rozdělení společnosti O2 Czech Republic na shortlistu prestižního ocenění

Aktuality z KŠB   13. 1. 2016 Link

Rozdělení telekomunikačního operátora O2 Czech Republic, k němuž formou odštěpení došlo loni v červnu a na němž se formou komplexního právního poradenství podílela advokátní kancelář KŠB, se ocitlo v užším výběru soutěže TMT Finance World Award 2015. Odborníci z oblasti telekomunikací, technologií a médií, kteří nominované případy posuzovali, tak ocenili složitost, rozsah a specifičnost celé této unikátní operace.

Právní služby pro Tiger Global Management při převodu minoritního podílu v Seznam.cz

Aktuality z KŠB   11. 1. 2016 Link

Advokátní kancelář KŠB poskytovala právní služby mezinárodní investiční skupině Tiger Global Management se sídlem v New Yorku, a to při vyjednávání a uzavírání transakční dokumentace k převodu minoritních akcií ve vlastnictví společností Tiger Holding Four a Mirua International. Nabyvatelem vlastních akcií se stala cílová společnost Seznam.cz.

Poradenství pro J&T BANKU v souvislosti s emisí korunových a eurových výnosových certifikátů bez data splatnosti

Aktuality z KŠB   11. 1. 2016 Link

Advokátní kancelář KŠB poskytla právní poradenství jedné z nejvýznamnějších privátních bank na tuzemském trhu při aktuálním vydání dvou emisí podřízených nezajištěných výnosových certifikátů bez data splatnosti (tzv. perpetuitní certifikáty), z nichž jedna je denominována v českých korunách a druhá v eurech. Certifikáty byly přijaty k obchodování na Burze cenných papírů Praha. 

Partnerka KŠB Dagmar Dubecká na prestižní M&A konferenci v Paříži

Aktuality z KŠB   11. 1. 2016 Link

Čtvrtý ročník IBA European Corporate and Private M&A Conference, během které Dagmar Dubecká vystoupí, se uskuteční 11. – 12. února 2016 v Paříži.

Martin Šolc pro Lidové noviny

Aktuality z KŠB   7. 1. 2016 Link

Partner KŠB Martin Šolc se ve svém sloupku v Lidových novinách zamýšlel nad tím, proč se při výkladu nového soukromého práva stále objevují hlasy zdůrazňující, že některé věci jednoduše nejdou. A šmitec.

KŠB se podílela na European Privacy Publication

Aktuality z KŠB   5. 1. 2016 Link

Employment Law Alliance vydala publikaci obsahující přehled právní úpravy v oblasti ochrany osobních údajů. Publikace je zpracována jako příručka zejména pro nadnárodní zaměstnavatele.

KŠB poskytovala právní služby společnosti Dioscorides Global Holdings, LLC

Aktuality z KŠB   18. 12. 2015 Link

KŠB poskytovala společnosti Dioscorides Global Holdings, LLC, právní služby při vyjednávání, uzavírání a realizaci smlouvy o společné investici do společnosti Konomed s.r.o.  Účelem této investice ze strany klienta je financování projektu vzniku Mezinárodního institutu pro konopí a kanabinoidy (ICCI) a nabytí účasti ve společnosti Konomed.

Fotografie z Adventního koncertu dobré vůle

Aktuality z KŠB   15. 12. 2015 Link

Přidáváme fotografie z koncertu ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, který se s velkým ohlasem uskutečnil v neděli 29. listopadu 2015 v koncertní síni - kostele Sv. Šimona a Judy v Praze.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×