Řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká je třináctá z TOP 25 žen českého byznysu15/11/13 / Zprávy

O dvanáct příček vzhůru oproti loňskému roku postoupila v letošním ročníku tradiční ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká. Zvítězila zároveň v oborovém žebříčku Právní služby, poradenství a audit.

Jednou z věcí, které jsou pro úspěšnou pracovní kariéru důležité, je podle Dagmar Dubecké paradoxně schopnost o svých znalostech a dovednostech pochybovat. „Mám na mysli to, že bez určité míry pochybností, nebo, chcete-li, pokory, se dříve či později člověk spolehne na to, že něčemu rozumí, nebo že určitou věc dělal už mnohokrát...a  udělá v ní chybu.

Dagmar Dubecká se řídící partnerkou advokátní kanceláře KŠB stala na začátku roku 2012. Vedle prvního ocenění v loňském žebříčku TOP 25 žen se jí pravidelně dostává uznání i ze strany odborných právních žebříčků, ať už jde například o Chambers Global 2013, Chambers Europe 2013 (v obou případech v oblasti korporátního práva a fúzí a akvizic)  nebo naposledy Who´Who Legal v oblasti fúzí a akvizic pro rok 2014.

Anketa TOP 25 žen českého byznysu, kterou vyhlašují Hospodářské noviny a zpravodajský portál IHNED.cz, se letos konala již podeváté. Jejím cílem je ocenění a zviditelnění žen, které jako podnikatelky či manažerky dosáhly ve svých společnostech úspěchu a jejichž působení významně přesahuje hranice společností, ve kterých pracují.