Úvod » Novinky a publikace » Článek

Pozvánka na Benefiční koncert dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové

Dovolujeme si Vás pozvat na 19. Benefiční koncert dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV), který tradičně pořádáme za významné podpory našich klientů, partnerů a přátel. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zaposlouchat se do skladeb klasiků vážné hudby v podání předních českých umělců.

Rádi Vás uvítáme 24. listopadu v 19.00 hodin v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze, kde zazní skladby Felixe Mendelssohna - Bartholdyho, Richarda Strausse a Wolfganga Amadea Mozarta v podání PKF – Prague Philharmonia pod vedením dirigenta Jana Fišera, se kterými jako host vystoupí Přemysl Vojta, významný český sólový hráč na lesní roh.

Velice nás potěší, pokud se k nám přidáte a svojí účastí na koncertu podpoříte myšlenku zajištění důstojného stáří těch našich spoluobčanů, kteří se bez pomoci ostatních neobejdou. Výtěžek benefičního koncertu tak bude směřovat stejně jako v minulých letech na dlouhodobý projekt VDV Senior, který se věnuje zajištění a zlepšování péče o seniory.

Pro objednání vstupenek na koncert prosím kontaktujte Pavlu Filipovou (pfilipova@ksb.cz, tel. 224 103 320) nebo Janu Šafářovou (jsafarova@ksb.cz, tel. 224 103 341).

Copyright © 2000 – 2019, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×