Kocián Šolc Balaštík je nejlepší tuzemskou právní kanceláří roku 201220/11/12 / Zprávy

V rámci pátého ročníku soutěže Právnická firma roku byla advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) oceněna jako nejlepší tuzemská právní firma. Vedle toho byla vyhodnocena i jako nejlepší právní firma v kategorii Právo hospodářské soutěže.

KŠB byla zároveň jedinou advokátní kanceláří ze všech zúčastněných, která byla jako „velmi doporučovaná“ či „doporučovaná“ oceněna ve všech patnácti právních oblastech. Mezi nimi nechyběly například fúze a akvizice, právo obchodních společností, řešení sporů a arbitráže či developerské a nemovitostní projekty.

„Velmi si našeho úspěchu, který zahrnuje nejen získání hlavní ceny, ale také prvenství v kategorii Právo hospodářské soutěže a nominace ve všech dalších kategoriích, vážíme. O to více, že jako nejlepší tuzemská právní firma jsme letos nebyli vyhodnoceni jen v rámci tuzemské soutěže Právnická firma roku, ale už na jaře, kdy jsme cenu pro nejlepší národní právní firmu v České republice obdrželi od prestižní londýnské ratingové agentury Chambers & Partners. Ráda bych poděkovala jednak našim klientům, bez jejichž podpory bychom tak výborného hodnocení nedosáhli, ale i celému týmu KŠB za vysoce kvalitní práci a zároveň kolektivního ducha,“ uvedla Dagmar Dubecká, řídící partnerka KŠB.

„Obhájit první místo je vždy těžší než jej dosáhnout poprvé. Proto mě opravdu těší, že se nám to v oblasti práva hospodářské soutěže podařilo, a to již počtvrté v řadě za sebou. Je to pro nás také velký závazek do budoucnosti, aby naše právní služby byly i nadále poskytovány na nejvyšší úrovni, což samozřejmě neplatí jen pro právo hospodářské soutěže, ale pro všechny obory. Výhodou, o niž se můžeme vždy v KŠB opřít, je skvělý tým, ve kterém je radost pracovat “ doplnil Pavel Dejl, partner KŠB odpovědný za oblast hospodářské soutěže.

Od založení soutěže v roce 2008 získala advokátní kancelář ocenění během každého z uplynulých ročníků. Letošní ocenění převzali zástupci KŠB včetně Dagmar Dubecké a Pavla Dejla během slavnostního galavečera, který se konal 12. listopadu 2012 v pražském hotelu InterContinental. Aktuální ročník soutěže proběhl pod záštitou předsedy vlády Petra Nečase, ministra spravedlnosti Pavla Blažka a České advokátní komory. Hodnocení právních firem se opíralo mimo jiné o názory klientů, advokátních kanceláří i pořadatelské společnosti, kterou byla jako již tradičně firma EPRAVO.CZ.

KŠB - právnická kancelář roku