Úvod » Novinky a publikace » Článek

Adventní koncert KŠB ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové letos již poosmnácté

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík organizuje 25. listopadu 2012, za významné podpory svých klientů a partnerů, tradiční benefiční koncert ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV). Výtěžek letošního koncertu je, stejně jako v několika posledních letech, určen na podporu dlouhodobého projektu VDV Senior.

Nashromážděné finanční prostředky využije VDV ve spolupráci s vybranými nestátními neziskovými organizacemi k zajištění nebo zlepšení péče o ty seniory, kteří jsou na charitativní pomoc ve značné míře odkázáni.

Koncert se uskuteční 25. listopadu od 19.00 hodin v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze. Na programu letošního koncertu budou skladby L. van Beethovena, S. Prokofjeva, Z. Lukáše, S. Barbera a F. Mendelssohn-Bartholdyho v podání Pražské komorní filharmonie a sboru Cancioneta Praga.

Budeme velice potěšeni, pokud se koncertu zúčastníte společně s námi a napomůžete svým finančním příspěvkem k lidsky důstojnému prožití stáří těch spoluobčanů, kteří se již sami o sebe postarat nemohou.

Pro objednání vstupenek na koncert prosím kontaktujte Pavlu Filipovou (pfilipova@ksb.cz, tel. 224 103 320).

Copyright © 2000 – 2020, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×